Prodej rekreační chaty 18m2

Na Rybářce, Praha 6

PRODÁNO

Plocha zastavená
18m2

Dispozice

1 místnost

 

Plocha zahrady
340 m2

Počet podlaží
1 podlaží

Video prohlídka 

Popis nemovitosti

Rekreační chata Praha-Sedlec

Dobrý den. Máme pro vás dnes nabídku zahradní chaty v zahrádkářské kolonii nad Sedleckou skálou, ze které je krásný výhled na Vltavu a protější břeh. Sedlec je stále ještě část Prahy ve směru na Roztoky u Prahy. A přesto je to část, kde dávají lišky dobrou noc. Tedy jeleni. Když jsme připravovali chatu do prodeje, jeden jelen kousek od nás pobíhal. A sousedé okolo nás vodili koně. Říkal jsem si, jestli jsem vůbec ještě v Praze. Nedaleko jsou zastávky autobusu a vlaku, tak je kolonie dostupná i veřejnou dopravou, nejen autem.

Na chatě v r. 2022 proběhla kompletní výměna střešní krytiny včetně latí a zateplení. V přízemí je jedna prostorná místnost s výhledem do údolí, kde je kuchyňský kout, kamna, lednice, posezení a jídelní stůl. Pod novou sedlovou střechou je po schodišti přístupné podkrovní ležení. Protože je chata postavená ve svahu, je podsklepení vlastně polosuterénem, kde najdete dílnu, sklad nářadí a chemické WC. Je tam ale dost místa i na vybudování koupelny. Stávající majitelé využívají v létě zahradní sprchu. Zahrádkářská oblast má vlastní zdroj vody, která se kumuluje v zásobnících a z těch je následně rozvedena samospádem do jednotlivých chat a za vchodem do chatové osady je možné čerpat pitnou pražskou vodu. Protože ale není systém stavěný na mrazivé počasí, voda se na zimu vypíná. V chatě je sice možnost být i v zimně, kamna na pevná paliva chatu pohodlně vytopí. Ovšem vodu si každý musí zajistit jiným způsobem. Několik majitelů tam chaty využívá nicméně i v zimě.

Svažitý pozemek okolo chaty je rovněž pronajatý. Má výměru cca 340 m2 a lze na něm pěstovat ovoce, zeleninu a květiny. Na pozemku je několik udržovaných keřů, ovocných stromů a krásná borovice, která v letních měsících poskytuje příjemný stín- Před chatou je rovná část pozemku využívaná jako terasa pro posezení s přáteli nebo rodinou. Táborák je v létě samozřejmostí. Za chatou je praktický dřevník a celý pozemek je oplocený.

Chata je zděná stavba bez č. ev. postavená v r. 1996 na pronajatém pozemku, kde se platí ročně nájem. Původně byla kolaudovaná na dočasné užívání, kolaudace se však hromadně všem chatám v místě každé dva roky obnovuje. Detaily vám rádi vysvětlíme po telefonu nebo na osobní prohlídce. Neváhejte nám pro prohlídku zavolat.

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Chata
Adresa: Na Rybářce, Praha 6
Poloha objektu: Klidná část obce

Voda: Místní zdroj
Typ budovy: Samostatně stojící
Stav: Dobrý
Odpad: Jímka

Plocha zahrady: 340 m2