Nabídka nemovitostí

Byt 3+kk Jateční, Kolín

Dovolte mi vám nabídnout tento světlý byt v cihlovém domě v klidné čtvrti Kolína. Byt s dispozicí 3+kk o podlahové ploše 66 m2 je umístěný ve 2. patře bez výtahu a v nedávné době prošel kompletní rekonstrukcí. Koupelna přístupná vlevo po vstupu do bytu je vybavená sprchovým koutem, umyvadlem, WC a přípojkou na pračku.

Cena: 4.250.000 Kč

Byt 3+1 Praha-Strašnice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou o velikosti 68 m2 v Dürerově ulici v lokalitě Praha – Strašnice. Byt se nachází ve 3, podlaží panelového domu s výtahem. Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů s okny orientovanými na sever. Dále obývacího pokoje a kuchyně, Tyto dvě místnosti mají okna orientovány na jih. Středem bytu je koupelna, do které se dá projít jak z chodby, tak z kuchyně.

Cena: na dotaz

Rekreační chata Praha-Sedlec

Dobrý den. Máme pro vás dnes nabídku zahradní chaty v zahrádkářské kolonii nad Sedleckou skálou, ze které je krásný výhled na Vltavu a protější břeh. Sedlec je stále ještě část Prahy ve směru na Roztoky u Prahy. A přesto je to část, kde dávají lišky dobrou noc. Tedy jeleni. Když jsme připravovali chatu do prodeje, jeden jelen kousek od nás pobíhal. A sousedé okolo nás vodili koně. Říkal jsem si, jestli jsem vůbec ještě v Praze. Nedaleko jsou zastávky autobusu a vlaku, tak je kolonie dostupná i veřejnou dopravou, nejen autem.

Cena: 1.500.000 ,-

Byt 4+1 Praha – Stodůlky

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v Praha-Stodůlky s garážovým parkovacím místem a vlastní zasklenou lodžií. Bytová jednotka se nachází v 7. patře panelového domu s recepcí v ulici Volutová. Byt se skládá z velké předsíně, dvou ložnic, velkého obývacího pokoje s barovým koutem, pracovny, kuchyně a dvou koupelen a v každé z nich je jedno WC. V jedné z koupelen je bidet. Kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči a některé z nich ani nebyli dosud používány.

Cena: 12.000.000 ,-

RD 2+1 Byšice u Mělníka

Dobrý den. Dnes tu pro vás mám nabídku rodinného domu v Byšicích u Mělníka. Jde o starší přízemní domek s připravenou vestavbou v podkroví. Zvýšená zahrada za domem, kde je dostatek místa i na bazén a nějaké záhonky, poskytuje dostatek soukromí. Na dvoře je postavena nová zděná garáž s dílnou a oddělenou kůlnou například na dřevo. Kolaudace garáže je v procesu. Do dvora je možné zajíždět vraty s elektrickým ovládáním. Z domu je přístupný i menší sklep vyhloubený v pískovcovém podloží.

Cena: na dotaz

Velký pozemek Doubravčany

Dobrý den. Na okraji obce Doubravčany směrem na Prahu je k dispozici pozemek o celkové velikosti 6.811 m2. Momentálně probíhá jeho dělení na celkem 4 samostatné parcely. Z toho 3 parcely budou o přibližných výměrách cca 1200-1300 m2 a k nim bude náležet podíl ke společnému přístupovému/příjezdovému pozemku (vyšrafováno – viz pozemek ve tvaru obráceného písmena T). Čtvrtý samostatný pozemek s vlastním příjezdem (viz vyznačená cesta v územním plánu svisle podél pravé hranice pozemku) bude mít velikost přibližně 2.800 m2.

Cena: na dotaz

Byt 3+kk s balkonem Vysoký Újezd

Dnes pro vás mám nabídku světlého a prostorného bytu ve Vysokém Újezdu u Berouna. Jedná se o byt 3+kk ve 2.NP s výtahem a praktickou dispozicí. Obytná plocha bytu je 83,6 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaný na jižní stranu disponuje balkónem.

PRODÁNO

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.