Nabídka nemovitostí

Rodinný dům Zruč nad Sázavou

Novostavba nabízeného domu má praktickou dispozici 4+kk, rozložení i velikost pokojů. Hlavní obývací pokoj s kuchyňským koutem je hlavní a tedy největší prostor pro sdílení s rodinou. Z obývacího pokoje je také vstup na terasu. Tím, že je schovaná za domem a v sousedství je jen velký sad, budete mít na terase dostatek soukromí. Terasa je navíc přístupná také z ložnice. 

Cena: 10.500.000 Kč

Rodinný dům Kounice

Tento dvoupodlažní dům se zahradou je na okraji obce Kounice nedaleko Prahy. Dům je postavený v lokalitě nové moderní zástavby rodinných domů. Dispozičně se jedná o dům 5+kk se dvěma koupelnami a komorou. Výstavba domu proběhla v roce 2012, dokončení a úpravy v roce 2017. Zastavěná plocha domu je 80 m2, užitná plocha obou podlaží je celkem 122 m2, plocha zahrady 323 m2. Dům je prostorný a světlý s praktickou dispozicí pokojů a zázemí.

Cena: 9.900.000 Kč

Byt 3+kk s balkonem Vysoký Újezd

Dnes pro vás mám nabídku světlého a prostorného bytu ve Vysokém Újezdu u Berouna. Jedná se o byt 3+kk ve 2.NP s výtahem a praktickou dispozicí. Obytná plocha bytu je 83,6 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaný na jižní stranu disponuje balkónem.

Cena: 8.400.000 Kč

Byt 4+1 Chocenice

Představuji vám exkluzivní nabídku světlého bytu 4+1 ve zvýšeném přízemí s lodžií a výhledem do zahrady. Kromě toho, že interiér bytu a částečně i budova prošla v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, najdete u tohoto bytu mnohem více, než můžete čekat u bytů ve městě. Budova je situovaná na okraji obce Chocenice, 10 minut cesty autem od centra Kolína nebo na kolínské nádraží odkud cesta do Prahy trvá vlakem 40 minut. Na Černém Mostě v Praze budete autem za 35 minut. 

Cena: 4.500.000 Kč

Velký pozemek Doubravčany

Tato nabídka pozemk je určena pro developery nebo pro zájemce o výstavbu vlastního domu s potenciálem zasíťování a zpeněžení a výdělku z prodeje zbylé části pozemku. Jde o pozemek (momentálně orná půda) na okraji obce Doubravčany ve směru od Zásmuk na hlavním silničním tahu mezi Kutnou Horou a Prahou (přes Říčany). Pozemek je zkosený obdélník, více do trojúhelníkového tvaru. Podle územního plánu jde o plochy obytné venkovské. Plocha pozemku je 6.811 m2 a i po redukci o ochranná pásma elektrického vedení je zde potenciál vytvořit minimálně 3 plnohodnotné stavební parcely okolo 1.200 m2 pro výstavbu rodinných domů. 

Cena: info v RK

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.