Nabídka nemovitostí

Vícegenerační dům 280 m², pozemek 514 m²,Kutná Hora

Nabízíme k prodeji vícegenerační historický dům na Kaňku u Kutné Hory s mnoha způsoby využití. Buď jako rodinný dům pro velkou rodinu nebo vícegenerační dům. Je ale třeba počítat s rozsáhlejší rekonstrukcí, ačkoliv některé místnosti jsou obyvatelné. Koupelna s WC je funkční, vytápění rovněž.

Cena: 4.500.000 Kč

Prodej stavebního pozemku
2 769 m2, Třebětín

Dobrý den. Nabízíme vám k prodeji atraktivní nemovitost s velkým potenciálem pro investory i pro soukromé osoby. Tato nemovitost se nachází na okraji obce Třebětín nedaleko Ledče nad Sázavou. Jedná se o mírně svažitý, na jih orientovaný pozemek územním plánem určený pro bydlení. S celkovou plochou 2.769 m² dává pozemek možnosti využití pro vlastní výstavbu rodinného domu s opravdu velkou zahradou nebo sadem.

Cena: 2.790.000 Kč

Prodej rodinného domu 155m², pozemek 165 m²,Na Homolce, Beroun

Nabízíme k prodeji exkluzivní rodinný dům se zahradou, který se nachází v ulici Na Homolce v Berouně. Tento nádherný rodinný disponuje unikátními prvky, které osloví i ty nejnáročnější kupující. Dům se nachází v klidné řadové zástavbě. Přízemí nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyní, která je na vyvýšeném ostrůvku

PRODÁNO

Prodej restaurace 169 m², Mírového hnutí, Praha 4 – Chodov

Dovoluji si Vám předložit exkluzivní nabídku prodeje zajímavé samostatně stojící restaurace a kavárny v oblíbené lokalitě – v parku u Chodovské tvrze. Jde o samostatně stojící objekt na vlastním pozemku, který je zasazen přímo v tomto parku u dětského hřiště a sousedí se základní a mateřskou školou. Zastavěná plocha přízemního objektu je 169 m2.

PRODÁNO

Investiční nemovitost v centru Vysokého Mýta na prodej

Dovolte mi vám představit tuto investiční nemovitost v královském městě Vysoké Mýto na hlavním náměstí Přemysla Otakara II. Tento nenápadný historický dům skrývá velký potenciál. Zastavěná plocha je 173 m2 a dům má dvě podlaží.

PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 53 m2, Pod Lipami, Praha 3 – Žižkov

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt o velikosti 2 + 1 s balkónem v atraktivní lokalitě ulice Pod Lipami, městská část Žižkov. Byt se nachází v 5. patře a z balkonu je výhled na Žižkovskou věž. Celková podlahová plocha bytu je 53m². Byt je velice dobře udržovaný, v minulých letech prošla rekonstrukcemi kuchyň, koupelna, nebo elektroinstalace. 

PRODÁNO

Byt 4+1 Praha – Stodůlky

Nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v Praha-Stodůlky s garážovým parkovacím místem a vlastní zasklenou lodžií. Bytová jednotka se nachází v 7. patře panelového domu s recepcí v ulici Volutová. Byt se skládá z velké předsíně, dvou ložnic, velkého obývacího pokoje s barovým koutem, pracovny, kuchyně a dvou koupelen a v každé z nich je jedno WC. V jedné z koupelen je bidet. Kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči a některé z nich ani nebyli dosud používány.

PRODÁNO

Byt 3+1 Praha-Strašnice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou o velikosti 68 m2 v Dürerově ulici v lokalitě Praha – Strašnice. Byt se nachází ve 3, podlaží panelového domu s výtahem. Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů s okny orientovanými na sever. Dále obývacího pokoje a kuchyně, Tyto dvě místnosti mají okna orientovány na jih. Středem bytu je koupelna, do které se dá projít jak z chodby, tak z kuchyně.

PRODÁNO

RD 2+1 Byšice u Mělníka

Dobrý den. Dnes tu pro vás mám nabídku rodinného domu v Byšicích u Mělníka. Jde o starší přízemní domek s připravenou vestavbou v podkroví. Zvýšená zahrada za domem, kde je dostatek místa i na bazén a nějaké záhonky, poskytuje dostatek soukromí. Na dvoře je postavena nová zděná garáž s dílnou a oddělenou kůlnou například na dřevo. Kolaudace garáže je v procesu. Do dvora je možné zajíždět vraty s elektrickým ovládáním. Z domu je přístupný i menší sklep vyhloubený v pískovcovém podloží.

PRODÁNO

Rekreační chata Praha-Sedlec

Dobrý den. Máme pro vás dnes nabídku zahradní chaty v zahrádkářské kolonii nad Sedleckou skálou, ze které je krásný výhled na Vltavu a protější břeh. Sedlec je stále ještě část Prahy ve směru na Roztoky u Prahy. A přesto je to část, kde dávají lišky dobrou noc. Tedy jeleni. Když jsme připravovali chatu do prodeje, jeden jelen kousek od nás pobíhal. A sousedé okolo nás vodili koně. Říkal jsem si, jestli jsem vůbec ještě v Praze. Nedaleko jsou zastávky autobusu a vlaku, tak je kolonie dostupná i veřejnou dopravou, nejen autem.

PRODÁNO

Byt 3+kk s balkonem Vysoký Újezd

Dnes pro vás mám nabídku světlého a prostorného bytu ve Vysokém Újezdu u Berouna. Jedná se o byt 3+kk ve 2.NP s výtahem a praktickou dispozicí. Obytná plocha bytu je 83,6 m2. Obývací pokoj s kuchyňským koutem orientovaný na jižní stranu disponuje balkónem.

PRODÁNO

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.