Pronájem nemovitosti

Stanovení vhodné výše nájmu

  • Stanovení správného nájmu zavisí na více okolnostech. Prioritní v tomto ohledu je důvod a rychlost nájmu a jaké parametry nabízíme (např. nájemní smlouva na dobu neurčitou, vybavení nemovitosti, apod.), protože na základě toho jsem schopen poradit vhodný nájem vaší nemovitosti.
  • Na základě celkové analýzy dostupných dat jsem vám pak schopen doporučit ideální nájemní cenu vaší nemovitosti s ohledem na vaše požadavky.
  • Velmi důležitá je také si na počátku stanovit vhodný typ nájemníka, abychom věděli, na jaké zájemce se zacílit.

Kvalitní fotky

Kvalitní fotky jsou základ kvalitní prezentace a když k tomu ještě přidáme dobře připravenou nemovitost, mám vyzkoušeno, že se mi díky tomu podaří zaujmout velmi mnoho zájemců, jak v inzerci, tak i na sociálních sítích.

Inzerce na realitních portálech

Kvalitní prezentace na realitních portálech je základ každého prodeje/pronájmu nemovitosti. Nejdůležitější je zaujmout zájemce, což se mi daří videoprohlídkou, kvalitními fotografiemi a poutavým textem popisu nemovitosti. Využívám ty nejdůležitější realitní portály, kde se soustředí nejvíce potenciálních zájemců.

 

Právní servis

  • Zajistíme rezervační i nájemní smlouvu.
  • Pomohu vám vybrat vhodného nájemníka. Každého potenciálního zájemce prověřím ve veřejně dostupných registrech, abychom získali více informací o jeho důvěryhodnosti.
  • Pomohu a poradím případně s dalším papírování ohledně nájmu jako jsou např. převody energií.

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.