Prodej nemovitosti

Stanovení správné prodejní ceny nemovitosti

  • Stanovení správné prodejní ceny zavisí na více okolnostech. Prioritní v tomto ohledu je důvod a rychlost prodeje, protože na základě toho jsem schopen nastavit správnou strategii prodeje vaší nemovitosti.
  • Při určení správné ceny samozřejmě zohledňuji aktuální nabídky podobných nemovitostí na trhu, ale mám i přístup k reálným prodejním cenám, za které byla nemovitost skutečně prodána.
  • Na základě celkové analýzy všech dostupných dat jsem vám pak schopen doporučit ideální prodejní cenu vaší nemovitosti s ohledem na vaše požadavky.

Homestaging a profi fotky

Profesionální fotky jsou základ kvalitní prezentace a když k tomu ještě přidáme homestaging máme prakticky vyhráno. Mám vyzkoušeno, že se mi díky tomu podaří zaujmout velmi mnoho zájemců, jak v inzerci, tak i na sociálních sítích.

Virtuální prohlídka nemovitosti

Virtuální prohlídku používám velmi často, protože dokáže nabídnout skvělou možnost vidět nemovitost, tak jako by jste tam fyzicky byli. Navíc vám ušetří čas i peníze, protože se můžete do nemovitosti kdykoliv vrátit a znovu si ji prohlídnout či změřit.

Videoprohlídky

Videoprohlídka je nejlepší nástroj, který dokáže u zájemce vzbudit emoce a ukázat mu nemovitost v tom nejlepším světle. Vzbudí u zájemce daleko lepší dojem a touhu vidět nemovitost na vlastní oči.

Inzerce na realitních portálech

Kvalitní prezentace na realitních portálech je základ každého prodeje/pronájmu nemovitosti. Nejdůležitější je zaujmout zájemce, což se mi daří videoprohlídkou, kvalitními fotografiemi a poutavým textem popisu nemovitosti. Využívám ty nejdůležitější realitní portály, kde se soustředí nejvíce potenciálních zájemců.

 

Kampaně na sociálních sítích

  • Sociální sítě jsou teď fenomén a já využívám veškeré prostředky, abych vaši nemovitost ukázal, co možná největšímu počtu lidí. Zaměřuji se hlavně na Facebook a Instagram, kde dosahuji nejlepších výsledků.
  • Velkou výhodou sociálních sítí je to, že mohu kampaň snadno zacílit na specifickou lokalitu, zájmy anebo lidi, co už podobné nemovitosti hledali.
  • Vaši nemovitost uvidí i uživatelé sociálních sítí, kteří by na ni jinak nenarazili, což mi zvyšuje šanci prodat vaši nemovitost dříve a za vyšší cenu.

Právní servis

Veškeré smluvní podklady nachystám společně s advokátní kanceláři tak, aby obchod proběhl profesionálně, rychle a bez komplikací. Samozřejmostí je i advokátní úschova, aby byla vždy zaručena 100% bezpečnost celého obchodu.

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.