Financování nemovitosti

Komplexní finanční poradenství

  • Jsem Jirka Moravec. Úvěrář a realiťák. Už více než dvě dekády se pohybuju ve financích a přes více než 10 let v realitách. Vždy mě vedla snaha pomáhat ostatním a v tomto oboru jsem se našel.
  • Umím tak poradit s financováním bydlení nebo úvěrem pro firmu, vyřeším pojištění úrazů a života, pojištění auta, majetku, pojištění odpovědnosti osobní i podnikatelské. Vyznám se ve spořeních a investicích a poradím, jak úspory nenechat požírat inflací. Také se umím postarat o prodej nebo pronájem nemovitosti, případně nemovitosti vyhledat.

Financování nemovitostí

  • Díky svým zkušenostem často zařídím úvěr i tam, kde už žádný jiný poradce neuspěje. A se vší skromností musím konstatovat, že se na nás skutečně obracejí i kolegové od konkurence, pokud si s nějakým případem financování nevědí rady. A my rádi pomůžeme.

  • Provedeme vás i celým procesem – čerpání úvěru na rekonstrukci nebo výstavbu, uvolnění peněz z úschovy atd. A samozřejmě doporučíme, jak ošetřit případná budoucí rizika. Tzn. pojištění nemovitosti, odpovědnosti nebo zajištění proti poklesu příjmů z důvodu nemoci, úrazu, ztráty zaměstnání apod.

  • Také vám pomůžeme vyhodnotit výnosnost investice do nemovitostí určených na pronájem a po individuální dohodě zajistíme i pronájem nemovitosti a další s tím spojené služby.

Hypotéční kalkulačka a reference

Níže Vám nabízím 2 projekty, s nimiž spolupracuji. Prvním je Hypolapka, kde si jednoduše můžete necht porovnat hypotéku u jednotlivých bank, zdarma a během pár minut. Druhý je web dobrý poradce, kde nalezente spoustu referencí mých klientů.

Rychlý kontakt

Telefon

+420 602 572 537

Kancelář

Karlovo náměstí 76,
28002 Kolín I.