Na prodej byt 3+1

Dolní Chvatliny

PRODÁNO

Dispozice
3+1

Užitná plocha
67 m2

Sklep
3,6 m2

Podlaží
zvýšené přízemí

Popis nemovitosti

Světlý byt 3+1

Představte si pohodlné bydlení v krásném slunném bytě a přitom na vesnici. Nestarat se o zahradu, mít veškeré pohodlí, nebát se, jestli po návratu z práce u domu zaparkujete, nebát se, jestli se dětem venku před domem, kde si budou hrát s kamarády, něco nestane kvůli velkému provozu. To si můžete splnit právě tady.

Světlý, dispozičně dobře řešený byt 3+1 ve zvýšeném přízemí na kraji obce, kde slyšíte jen zpěv ptáků, je na prodej. Byt prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Od instalací, omítek, podlah až po vytápění. To je řešené úspornými klimatizačními jednotkami. V zimě hřejí, v létě chladí. I když od letošního roku to nebude tolik potřeba. Celý dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jsou vyměněná okna za plastová, je nově zateplená fasáda a rekonstruovala se rovněž střecha. Připravené jsou i zdroje na opravu venkovního schodiště a společných prostor v domě. V plánu je i zrušení již nepoužívané kotelny umístěné v jedné z garáží a její odprodej za symbolickou cenu 13.000,- Kč budoucímu majiteli bytu. To odsouhlasilo už i společenství vlastníků. Byt lze financovat hypotékou, kterou zdarma zajistíme.

K technickým detailům. Byt má celkovou výměru 67 m2. K bytu patří v suterénu domu umístěný samostatný zděný sklep o velikosti 3,6 m2. Podle prohhlášení vlastníka je nicméně oficiální výměra dokonce 73,59 m2 včetně sklepa. V domě jsou také společné prostory pro uložení kol apod. Při rekonstrukci v roce 2015 se renovoval interiér bytu. Obnovou prošla koupelna a WC včetně rozvodů, z velké části je renovovaná i elektroinstalace, omítky (štuk), podlahy (stěrka a lino) a průchody mezi pokoji jsou bez prahů. To oceníte při úklidu, s dětmi a jejich pojízdnými hračkami, při stěhování apod.

Prozatím nemáme k dispozici energetický štítek a tak musíme uvádět kategorii G. Ovšem náklady na provoz jsou nízké – způsobené novým zateplením domu, plastovými okny, úspornými klimatizačními jednotkami, a tím díky nízkému tarifu na odběr elektřiny. Nízké náklady jsou dané i tím, že dům má vlastní studnu. Hradí se tak pouze odpadní voda. Pro čtyřčlennou rodinu jsou měsíční náklady včetně fondu oprav a po vratce na spotřebě elektřiny cca 4.500,- Kč. V nákladech je započten i ohřev vody elektrickým bojlerem, který je umístěn v komoře v bytě.

U studny je nicméně připravená i vodoměrná šachta a ipřipojení na obecní vodovod. Takže do budoucna je možné snadno a levně přepojit dům na obecní vodovod.

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Byt +1
Adresa: Dolní Chvatliny 23, 281 44
Poloha objektu: Okraj obce

Budova: Zateplená
Sklep: 3,6m2
Stav: Po rekonstrukci
Užitná plocha: 67 m2

Parkovací stání: v oklí domu