Pronájem bytu 1+kk Radotín

Radotín, Vindišova ulice

PRONAJATO

Dispozice
1+kk

Pokoj s kuchyní
25 m2

Terasa
20 m2

Podlaží
přízemí

Popis nemovitosti

Pronájem 1+kk Radotín

Dobrý den. Potřebujete bydlet nedaleko hlavního města a přesto by vám chyběla příroda? Radotín je 20 minut autem od centra Prahy. Tady v Radotíně je velkou výhodou vlaková zastávka kousek od nabízeného bytu. Vlakem jste na hlavním nádraží taky za 20 minut. Bez kolon a nervů. Vlak jezdí každou chvíli. Nedaleko je i autobusové nádraží. Autem potom díky blízkému nájezdu na Strakonickou a Pražský okruh se za pár minut můžete dostat na Letiště, na výlety nebo pracovní cesty kamkoliv po Praze nebo jinam.

Za humny protéká řeka Berounka a všude v okolí je mnoho cyklostezek, procházkových tras, přírodní koupaliště i bazén, všechny potřebné služby, restaurace, obchody, úřady, mnoho služeb, nepřeberné možnosti sportovního vyžití, rekreace i odpočinku.

A líbilo by se vám vyjít z kuchyně na terasu se zahrádkou, posedět si venku na vzduchu u oběda, kávy nebo u skleničky vína? Nebo si s přáteli venku rozdělat gril a užít si prima večer? Ne, nemusíte vlastnit dům se zahradou. A ani nemusíte platit drahý nájem v luxusním resortu. Tento téměř nový, částečně vybavený útulný a světlý byt je k pronájmu a je volný ihned. Byt je v přízemí, má velké francouzské okno na 20 m2 terasu se zahrádkou. Orientace bytu je na severovýchod, do klidného zeleného koridoru, který není veřejný. Takže kromě zahrádky je za domem i takový malý zelený park. A nebude vám vadit ani když bude pršet. I tak můžete posedět venku. Nad terasou je balkon horního bytu a slouží jako pergola.

Samotný byt má velmi prostorný pokoj s kuchyňským koutem o výměře téměř 25 m2. Velká koupelna s vanou, umyvadlem a WC má i dostatek místa na pračku, která je součástí vybavení bytu. A pokud si pořídíte sušičku, i pro ni je tu místa dost. Tedy pokud nepreferujete sušení prádla na zahradě.

V kuchyni najdete menší vestavěnou lednici s mrazákem, myčku na nádobí, elektrickou troubu, varnou desku a digestoř s odvodem par do světlíku. Krom toho má kuchyňská linka mnoho úložných prostor. A nejen kuchyňská linka. Například i v šuplících pod manželskou postelí uložíte mnoho věcí.  Jediné, co potřebujete, jsou vlastní matrace. Byt je dále vybavený jídelním stolem a židlemi, knihovnou a velkou vestavěnou šatní skříní v chodbě. Byt má k dispozici také čistou suchou a odvětrávanou sklepní komoru v suterénu bytu. Do suterénu domu je možné zajet i autem pro vyložení nákupu nebo věcí po návratu z víkendu. Parkovací stání pod domem sice není součástí nabídky pronájmu, ale parkování v okolí domu je bezproblémové.

Byt je k dispozici ihned. Podmínkou nastěhování je složení vratné kauce ve výši dvou nájmů, rezervačního poplatku ve výši jednoho nájmu plus DPH a nájemné je hrazeno měsíčně spolu se zálohami na služby vždy předem na následující měsíc. Zálohy na služby (voda, topení, společné prostory) pro jednu osobu jsou 1.500,- Kč, pro dvě osoby je to2.000,- Kč. Elektřina se převádí na nájemníka.

Dům byl kolaudovaný před pár lety, ale je stále jako nový. Světlý, útulný, s dostatečným soukromím, nedaleko vlaku a autobusového nádraží a hlavně s venkovní krytou terasou a zahrádkou. Neváhejte si napsat nebo zavolat o prohlídku.

Podrobné informace

Druh: PrOnájem
Typ: Byt 1+kk
Adresa: Radotín, Vindišova ulice
Poloha objektu: 20 min autem od centra Prahy

Parkování: v okolí domu
K bytu náleží: terasa                                                                           
Stav: Novostavba                                                                                       
Obývací p
locha: 25 m2
Plocha terasy: 20 m2