Pronájem bytu 1+kk

Osadní ul., Praha – Holešovice

PRONAJATO

Dispozice
1+kk

Užitná plocha
41 m2

Výtah
ANO

Terasa
ANO

Popis nemovitosti

Světlý byt 1+kk

Pronájem vybaveného bytu 1+kk s terasou o celkové výměře 41 m2. Světlý byt v klidné ulici s terasou je ihned k nastěhování. Pokoj s kuchyňským koutem na západní straně domu v nejvyšším patře s výtahem umožňuje krásný výhled na město.

Velká terasa 7,2 m2, vám umožní si vytvořit malý koutek pro odpočinek po náročném pracovním dni. Ze vstupní chodby je přístupná komora – šatna. V komoře je pračka a plynový kotel na ohřev vody a vytápění. Náklady na bydlení jsou proto nízké a lze je dobře kontrolovat. K nájemnému je účtován pouze poplatek za vodu a společné prostory, elektřina a plyn se přepisují na vás.

Jde navíc o novou půdní nástavbu s dobrými izolačními vlastnostmi. Dále je z chodby přístupná koupelna se sprchovým koutem a WC. Byt je opatřený bezpečnostními dveřmi s vysokou úrovní protihlukové ochrany. Umístění vchodu do bytu přímo proti výtahu tak je velkou výhodou. Byt je vybaven. Dvojlůžko, KL s troubou a el. varnou deskou, lednice s mrazákem, policový systém atd. Vratná kauce ve výši dvou nájmů, provize ve výši jednoho nájmu, platby nájemného na měsíc předem.

Podrobné informace

Druh: Pronájem
Typ: Byt 1+kk
Adresa: Osadní ul., Praha
Výtah: Ano
Poloha objektu: Centrum obce

Vybavený byt: ANO
Terasa: 7,2 m2
Stav: ihned k nastěhování
Užitná plocha: 41 m2

Parkovací stání: NE