Prodej stavebního pozemku 6.811 m2

Doubravčany, Zásmuky, Kolín

Cena: na dotaz

Dispozice
4 parcely

Užitná plocha
6811 m2

Charakter plochy
obytná venkovská

Inženýrské sítě
230V

Popis nemovitosti a rychlý kontakt

Velký stavební pozemek

Dobrý den. Na okraji obce Doubravčany směrem na Prahu je k dispozici pozemek o celkové velikosti 6.811 m2. Momentálně probíhá jeho dělení na celkem 4 samostatné parcely. Z toho 3 parcely budou o přibližných výměrách cca 1200-1300 m2 a k nim bude náležet podíl ke společnému přístupovému/příjezdovému pozemku (vyšrafováno – viz pozemek ve tvaru obráceného písmena T). Čtvrtý samostatný pozemek s vlastním příjezdem (viz vyznačená cesta v územním plánu svisle podél pravé hranice pozemku) bude mít velikost přibližně 2.800 m2.

Velikost pozemků je prozatím orientační, konečné výměry upřesníme po zpracování geometrického plánu. Cena pozemků bude 1.400,- Kč za 1 m2 u velkého pozemku a u pozemků menších bude cena 1.800,- Kč za 1 m2 plus podíl na šrafované příjezdové cestě. Přesná cena každého z pozemků bude stanovena po dokončení geometrického plánu a určení přesné výměry. Pozemky mají aktuálně jako celek tvar zkoseného obdélníku. Nově vznikající pozemky budou jen mírně zkosené obdélníkové parcely rozložené tak, aby plocha byla využita co nejefektivněji s důrazem na dobrou obslužnost i soukromí. Podle územního plánu jde o plochy obytné venkovské. I největší pozemek po redukci o ochranná pásma elektrického vedení, které přes pozemek vede, má dostatečně velkou plochu pro umístění rodinného domu a příslušenství, tak jako další tři menší pozemky.

Tato nabídka pozemků ve výhradním zastoupení majitele je vhodná i pro developery, kteří by měli zájem zde postavit například 4 samostatné domy. Prodej tedy lze ještě stále zrealizovat jako prodej jednoho velkého pozemku. Nákup pozemků jako celku je vhodný i pro zájemce o výstavbu vlastního domu a následné zpeněžení zbylých pozemků, které zasíťováním vzrostou na hodnotě. Případně tato nabídka může oslovit i zájemce, který vyžaduje dostatek soukromí a pozemek využije pro sebe celý. Pozemek je momentálně veden v katastru nemovitostí jako orná půda. Najdete ho na konci obce po levé ruce ve směru od Zásmuk na hlavním silničním tahu mezi Kutnou Horou a Prahou (přes Říčany). U hranice pozemku je elektrická rozvodná síť (přípojka není vybudovaná). Odpadní vody můžou být řešeny po předběžné konzultaci s hydrogeologem formou domovních ČOV, voda by mohla být pro budoucí domy zavedena z vrtaných studen.

V obci prozatím není vodovod ani kanalizace. Podél hranice pozemku vede středotlaký plynovod, ke kterému je možné pozemky připojit. Zavedení vody, elektřiny a vyřešení odpadních vod, případně přípojky plynu nejsou nabízené v ceně a bude je možné zřídit v režii a na náklady nových majitelů pozemků! Pro více informací si prosím neváhejte zavolat nebo napsat. Poskytneme vám další informace. Prosím bez předchozí dohody nevstupujte a nevjíždějte na nabízené pozemky. Rádi vás na místo doprovodíme. Děkuji

 

Jiří Moravec

+ 420 602 572 537
jiri.moravec@edoreality.cz

4 + 15 =

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Stavební pozemek
Adresa: Doubravčany, Zásmuky, Kolín
Cena: info v RK
Poloha objektu: Okraj obce

Charakter plochy: Obytná venkovská
Inženýrské sítě: 230V
Dopravní dostupnost: Autobus, Silnice
Užitná plocha: 6811 m2