Prodej stavebního pozemku 6.811 m2

Doubravčany, Zásmuky, Kolín

Info o ceně u RK

Dispozice
až 3 parcely

Užitná plocha
6811 m2

Charakter plochy
obytná venkovská

Inženýrské sítě
230V

Popis nemovitosti a rychlý kontakt

Velký stavební pozemek

Dobrý den. Tato nabídka pozemků ve výhradním zastoupení majitele je určena pro developery nebo pro zájemce o výstavbu vlastního domu s potenciálem zasíťování a zpeněžení a výdělku z prodeje zbylé části pozemku. Jde o pozemek (momentálně orná půda) na okraji obce Doubravčany ve směru od Zásmuk na hlavním silničním tahu mezi Kutnou Horou a Prahou (přes Říčany).

Pozemek je zkosený obdélník, více do trojúhelníkového tvaru. Podle územního plánu jde o plochy obytné venkovské. Plocha pozemku je 6.811 m2 a i po redukci o ochranná pásma elektrického vedení je zde potenciál vytvořit minimálně 3 plnohodnotné stavební parcely okolo 1.200 m2 pro výstavbu rodinných domů. Samozřejmě plus obslužná komunikace, doplňková zeleň apod.

V obci u hranice pozemku je možné připojení na elektrickou rozvodnou síť. Odpad může být řešen po předběžné konzultaci s hydrogeologem formou domovních ČOV, voda by mohla být pro domy řešena formou vrtaných studen. V obci prozatím není vodovod ani kanalizace. Podél hranice pozemku vede středotlaký plynovod.

Pro více informací si prosím neváhejte zavolat nebo napsat. Poskytneme vám další informace, které v zastoupení majitele připravujeme. Prosím bez předchozí dohody nevstupujte a nevjíždějte na nabízený pozemek. Rádi vás na místo doprovodíme. Děkuji

Jiří Moravec

+ 420 602 572 537
jiri.moravec@edoreality.cz

2 + 14 =

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Stavební pozemek
Adresa: Doubravčany, Zásmuky, Kolín
Cena: info v RK
Poloha objektu: Okraj obce

Charakter plochy: Obytná venkovská
Inženýrské sítě: 230V
Dopravní dostupnost: Autobus, Silnice
Užitná plocha: 6811 m2