Prodej rodinného domu 122m2, pozemek 403 m2

Kounice, okres Nymburk

9 900 000 Kč

Dispozice
5+kk

Užitná plocha
122 m2

Plocha pozemku
403 m2

Počet podlaží
2 podlaží

Video prohlídka a virtuální prohlídka

Popis nemovitosti a rychlý kontakt

Rodinný dům

Dovolte mi vám nabídnout tento dvoupodlažní dům se zahradou na okraji obce Kounice nedaleko Prahy. Dům je postavený v lokalitě nové moderní zástavby rodinných domů. Dispozičně se jedná o dům 5+kk se dvěma koupelnami a komorou. Výstavba domu proběhla v roce 2012, dokončení a úpravy v roce 2017. Zastavěná plocha domu je 80 m2, užitná plocha obou podlaží je celkem 122 m2, plocha zahrady 323 m2.

Dům je prostorný a světlý s praktickou dispozicí pokojů a zázemí. Orientace hlavního pokoje s kuchyní s plně vybavenou kuchyňskou linkou je na jih a na západ. Z obývacího pokoje je navíc velkým francouzským oknem přístupná krytá terasa. V přízemí se kromě vstupní chodby s vestavěnou šatní skříní nachází koupelna se sprchovým koutem a technickým zázemím a samostatné WC. Pokoj v plánu přízemního podlaží označený jako pracovna je využitý současným vlastníkem jako posilovna. V centrální hale pod schodištěm do druhého podlaží je také dostatek úložného prostoru. V druhém podlaží domu jsou tři pokoje, jeden z nich je využívaný jako pracovna a další dva jako ložnice a dětský pokoj. V patře je také prostorná světlá koupelna s WC a vanou a dále komora, přes kterou je po výsuvném žebříku přístupná nízká půda.

Dům je vytápěný tepelným čerpadlem. Podlahové vytápění je v každé místnosti a teplotní komfort není vykoupený vysokými náklady. Budova má energetickou náročnost v kategorii C a jen těsně o jednotky kWh to není kategorie lepší. Ohřev vody je řešen elektrickým bojlerem. Sklon a konstrukce střechy umožňuje instalaci solárních panelů právě například pro ohřev vody, čímž by se dále snížila nákladovost provozu domu.

Dopravní dostupnost: Nájezd na dálnici D11 je vzdálený 5 minut jízdy, na Černém Mostě v Praze tak budete do 15ti minut. Parkování několika aut je možné na oplocené zahradě u domu za bránou nebo podél plotu na ulici, případně za rohem v klidné ulici, na kterou lze také instalovat druhou vstupní branku. Obcí Kounice projíždí také autobus do různých směrů, železniční zastávka na hlavním koridoru je potom vzdálená 5 minut autem a to v Českém Brodě nebo Roztoklatech.

Fakticky se jedná se o levou polovinu dvojdomu při pohledu z ulice, samostatně vyčleněnou v katastru nemovitostí jako bytová jednotka. Nebrání to tedy žádnému způsobu financování. Momentálně na jednotce vázne menší hypoteční úvěr, který bude vyplacen z kupní ceny. Žádná další omezení na nemovitosti neváznou. Financování samozřejmě zdarma zajistíme a ošetříme transakci advokátní úschovou do doby převodu nemovitosti a výmazu zástavního práva.

V případě většího počtu zájemců si majitel vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií. Pokud u tohoto inzerátu nevidíte virtuální prohlídku domu a videoprohlídku, neváhejte si o odkaz na ně napsat nebo zavolat. Rádi obratem zašleme. Neváhejte si ale zavolat i o osobní prohlídku nebo pro další detaily. Nezávazně a zdarma také v předstihu připravíme model a možnosti financování. Hezký den.

Jiří Moravec

+ 420 602 572 537
jiri.moravec@edoreality.cz

9 + 11 =

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Rodinný dům 5+kk
Adresa: Kounice, Nymburk
Cena: 9.900.000 Kč
Poloha objektu: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová
Typ budovy: Třída C – Úsporná
Stav: Novostavba
Užitná plocha: 122 m2

Plocha pozemku: 403 m2