Prodej RD 4+kk 136 m2

Zřuč nad Sázavou

10 500 000 Kč

Dispozice
4+kk

Užitná plocha
136 m2

Plocha pozemku
1043 m2

Počet podlaží
1 podlaží

Video prohlídka a virtuální prohlídka

Popis nemovitosti a rychlý kontakt

Novostavba rodinného domu

Novostavba domu s užitnou plochou 136 m2, který vám dnes nabízím má praktickou dispozici a rozložení i velikost pokojů. Hlavní obývací pokoj s kuchyňským koutem je hlavní a tedy největší prostor pro sdílení s rodinou. Zastavěná plocha je potom 159 m2.

Teď trochu k popisu domu.

Kuchyňský kout je oddělený pracovním ostrůvkem s indukční varnou deskou a digestoří. Na pracovní desku navazuje velký jídelní stůl minimálně pro 7 osob. Samotná kuchyňská linka je dále vybavena dřezem, myčkou nádobí troubou i mikrovlnkou značky Brandt. Na spotřebiče je vyjednána prodloužená záruka. Velká lednice Philco má svoje místo ve speciálním výklenku hned u kuchyně a navíc je za kuchyní praktická a prostorná spíž. Zbylý prostor obývacího pokoje je využíván jako společný pokoj, kde se setkává celá rodina a u vstupu do ložnice je odělený pracovní kout. Z obývacího pokoje je také vstup přes francouzské okno na terasu. Tím, že je schovaná za domem a v sousedství je jen velký sad, budete mít na terase dostatek soukromí. Terasa je navíc přístupná také z ložnice.

Do hlavního pokoje se vstupuje přes předsíň a z té je přístupná ještě technická komora s kotlem a zásobníkem na vodu. Najdete tam i rozvody podlahového topení, které je v celém domě. Je tam také přípojka na pračku a sušičku a prostor pro uložení dalších věcí.

První dveře vlevo v obývacím pokoji vedu do prostorné koupelny s rohovou vanou, dvěma umyvadly, WC a skříňkou na ručníky apod. Druhá dveře vlevo vedou do většího dětského pokoje, mohl by být využit i jako druhá ložnice pro návštěvy nebo pracovna. Třetí dveře vlevo vedou do dětského pokoje, kde je postel na míru vestavěná ve výklenku. Proti vchodu do obývacího pokoje je už zmíněná hlavní ložnice. Ta s východem na terasu. Tato ložnice má svoji samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. V ložnici i v obývacím pokoji je instalována i klimatizace, kterou lze chladit ale i přitápět.

Dům není podsklepený, na půdě je ale čistý OSB deskami oddělený čistý úložný prostor a samotná půda je zateplená nad rámec projektu. I kvůli odvodům par z digestoře a koupelen. Ve stropech je navíc udělaná příprava na případnou instalaci rekuperace. Okna i francouzská okna jsou vybavená žaluziemi a sítěmi proti hmyzu.

U domu je naprojektováno kryté parkovací stání pro dva automobily a také hobby dílna s velkými vjezdovými vraty pro opravy a parkování motocyklu apod. Nejsou ještě dotažená všechna povolení, ale mnoho práce to už nezabere.

Na prostorné zahradě o výměře 884 m2, která je navíc kvůli soukromí rozdělená praktickou dřevěnou zástěnou, naleznete dále bazén s přístřeškem na filtraci a čerpadlo. Také je u bazénu umístěna retenční nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem na zalévání. Živým plotem je pak dále oddělená část zahrady s velkým skleníkem a místem pro mnoho záhonů na vlastní zeleninu a květiny.

Zruč nad Sázavou asi není třeba představovat znalcům Posázaví a vodákům. Co možná není tak známé je, že v Praze jste po dálnici D1 za 35-40 minut. Ze Zruče je Praha dostupná i vlakem. Ve Zruči je kromě supermarketů a dalších obchodů, zdravotnického zařízení nebo školy, školky, vyhlášeného dětského hřiště s kuličkovou dráhou a dopravním hřištěm také bezvadná cyklostezka podél řeky vhodná i pro inline brusle. Také velký park okolo zrekonstruovaného zámku je vyhledávaný pro odpočinek a procházky. V zámku sídlí městský úřad, ale probíhají tam i pravidelné prohlídky interiéru a mnoho kulturních akcí pro děti i dospělé. Více najdete na stránkách města. O okolí bych mohl napsat romány. Raději se přijeďte podívat na osobní prohlídku a naplánujte si více času i na prohlídku zámku a okolí.

V ceně je kompletní právní servis a poplatky, samozřejmostí je vyřízení hypotéky apod. Nemovitost není zatížená zástavním právem. K nastěhování je dům prakticky ihned.

Více informací o Zruči a okolí najdete zde:

město:

https://www.mesto-zruc.cz/

Wikipedie:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Zru%C4%8D_nad_S%C3%A1zavou

zajímavosti z okolí:

https://www.vodni-dum.cz/

https://www.kudyznudy.cz/aktivity/hitleruv-most-nedok

onceny-most-ze-2-svetove-valky

Pro více informací neváhejte zavolat na tel.:

+420 602 572 537

Jiří Moravec

+ 420 602 572 537
jiri.moravec@edoreality.cz

10 + 1 =

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Rodinný dům 4+kk
Adresa: Malostranská, Zruč nad Sázavou, Kutná Hora
Cena: 10.500.000 Kč
Poloha objektu: Klidná část obce

Konstrukce: Cihlová
Typ budovy: Nízkoenergetický
Stav: Novostavba
Užitná plocha: 136 m2

Plocha pozemku: 1043 m2