Prodej družstevního bytu 3+1 68m2

Dürerova, Praha 10, Strašnice

REZERVACE

Dispozice
3+1

Užitná plocha
68 m2

Vybavení objektu Výtah

Počet podlaží
8

Video prohlídka a virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Družstevního byt 3+1 Praha-Strašnice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v družstevním vlastnictví se splacenou anuitou o velikosti 68 m2 v Dürerově ulici v lokalitě Praha – Strašnice. Byt se nachází ve 3, podlaží panelového domu s výtahem. Byt se skládá ze dvou samostatných pokojů s okny orientovanými na sever. Dále obývacího pokoje a kuchyně, Tyto dvě místnosti mají okna orientovány na jih.

Středem bytu je koupelna, do které se dá projít jak z chodby, tak z kuchyně. Byt má samostatné WC a malou komoru vedle koupelny. K bytu náleží také komora o výměře 2 m2, která se nachází na chodbě naproti vchodovým dveřím do bytu. Rekonstrukce bytu proběhla přibližně před 15 lety a poté probíhali průběžně další úpravy, jako vestavěné skříně, nebo 2 roky starý sprchový kout. Byt je stále udržovaný, tudíž není nutná žádná velká investice. Nedaleko domu je stanice metra Skalka cca minut chůze, na dálnici se autem dostanete za 10 minut a na pražský okruh za 2 minuty. V okolí je několik supermarketů, lékárna, nebo městská knihovna. V dojezdové vzdálenosti jsou potom veškeré občanské služby.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme další informace a popřípadě vás pozveme na osobní prohlídku. Virtuální prohlídka je součástí inzerce, případně můžeme odkaz poslat na email nebo telefon. Byt není možné v blízké době převést do osobního vlastnictví. Financování nákupu je tak možné se zástavou jinou nemovitostí nebo nezajištěným úvěrem ze stavebního spoření alespoň na část kupní ceny. Možností ale může být více.. To zjistíme po společné konzultaci. Neváhejte nás kontaktovat a probereme spolu detaily, jak lze u vás konkrétně nákup financovat, A rádi s tím pomůžeme.

Právní služby jsou zahrnuté v ceně včetně advokátní úschovy prostředků apod. PENB nemáme k dispozici, dle zákona uvádíme kategorii G, Nicméně fasáda domu a střecha je zateplena, okna jsou plastová. Náklady na energie sdělíme na dotaz.

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Byt 3+1
Adresa: Dürerova, Praha 10, Strašnice
Cena: na dotaz
Poloha objektu: Sídliště

Vybavení domu: Výtah
K bytu náleží: komora o výměře 2 m2
Stav: Dobrý
Užitná plocha: 68 m2
Energetická náročnost: G