Prodej RD 2+1 149 m2 

Komenského, Byšice, Mělník

 PRODÁNO

Dispozice
2+1

Užitná plocha
149 m2

Plocha pozemku
483 m2

Počet podlaží
1 podlaží + podkroví

Video prohlídka a virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Přízemní domek s připravenou vestavbou v podkroví

Dobrý den. Dnes tu pro vás mám nabídku rodinného domu v Byšicích u Mělníka. Jde o starší přízemní domek s připravenou vestavbou v podkroví. Zvýšená zahrada za domem, kde je dostatek místa i na bazén a nějaké záhonky, poskytuje dostatek soukromí. Na dvoře je postavena nová zděná garáž s dílnou a oddělenou kůlnou například na dřevo. Kolaudace garáže je v procesu.

Do dvora je možné zajíždět vraty s elektrickým ovládáním. Z domu je přístupný i menší sklep vyhloubený v pískovcovém podloží. V přízemí, kam vejdete přes předsíň z ulice nebo zadním vchodem ze dvora přes krytou terasu, najdete kuchyňský kout s jídelním koutem v zádveří. Nebo můžete snídat právě na zmíněné kryté terase před zadním vchodem. Prostor je otevřený, a tak okolo vstupu do sklepa a dveří na samostatnou toaletu projdete chodbičkou do světlého obývacího pokoje s krbovými kamny. Přízemí je ale jinak vytápěno podlahovým topením, pro které je ohřev vody řešen starším elektrickým kotlem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler.

Pokud vejdete do domu předním vchodem z ulice přes předsíň, dostanete se do haly se schodištěm do podkroví a po pravé ruce je prostorná koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, přípojkou na pračku apod. Z haly je pak vstup do zmíněné kuchyně. My se ale pojďme podívat po schodech nahoru do podkroví. Hned po levé ruce nad schodištěm je ložnice. Zbylý prostor je otevřený. Kromě ložnice ale není ještě vše dokončené. Jsou provedené rozvody, SDK obložení a zateplení, hrubá podlaha a příprava na koupelnu s WC a sprchovým koutem. Nějaký materiál je ještě k dispozici, šikovné ruce zvládnou dokončit vestavbu už jen s menšími náklady. Bude ale třeba ještě dořešit dodatečné stavební povolení a kolaudaci. To už necháváme na novém majiteli, pokud by si prostor chtěl ještě dispozičně upravovat.

Dům je smíšený z cihel a pískovce, jak je v lokalitě obvyklé. Protože není ještě provedené fasáda a některá okna jsou ještě původní a vytápění je řešené primárně elektrickým kotlem, je energetický průkaz budovy v kategorii G. Ovšem úspor lze dosáhnout například výměnou elektrického kotle a hlavně vytápěním dřevem ve zmíněné kvalitní krbové vložce. Připravené průduchy s ventilací od krbové vložky vytopí i podkroví. Co se týká dopravy, z Byšic se autem do centra Prahy dopravíte za 30-40 minut podle provozu. Navíc jsou Byšice na trase vlaku i autobusu a s městskou dopravou je cesta také do Prahy na cca 1 hodinu a obec je zahrnutá v PID.

Projděte si dům ve virtuální prohlídce, kterou zde najdete, případně si o odkaz na prohlídku neváhejte napsat nebo zavolat. Na osobní prohlídky jsem samozřejmě k dispozici. Další otázky rádi zodpovíme, financování samozřejmě zajistíme.

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Rodinný dům 2+1
Adresa: Komenského, Byšice, Mělník
Cena: na dotaz
Poloha objektu: Klidná část obce

Konstrukce: Smíšená
Typ budovy: Samostatně stojící
Stav: V rekonstrukci
Užitná plocha: 149 m2

Plocha pozemku: 483 m2