Na pronájem byty ve 2.NP a kancelář v přízemí

Vysoké Mýto

PRONAJATO

Dispozice
1kk/1kk

Užitná plocha
59 m2/49 m2

Zahrada, dvůr , sklep k pronájmu

Počet podlaží
2 podlaží

Popis nemovitosti

BYT č. 1: 

K pronájmu byt ve 2.NP po rekonstrukci 59 m2 orientovaný do náměstí.

Historický dům, centrální náměstí a mnoho úložných prostor. Klidné bydlení, krásné místo.

Tento nabízený byt je dispozičně 1+kk, ale díky jedné průchozí místnosti, kterou je možné využít jako ložnici, jde prakticky o dvojpokojový byt s kuchyňským koutem. Je tak vhodný i pro menší rodinu. Ložnici lze po dohodě oddělit například prosklenými zašupovacími dveřmi. Kuchyňský kout je nový a vybavený všemi elektrospotřebiči kromě lednice. Velmi prostorný světlý hlavní pokoj orientovaný do náměstí má výměru 27,5 m2 (bez kuchyňského a spacího koutu). Dispozice bytu je lépe patrná v přiloženém půdorysu.

Ve vstupní předsíní je úložný prostor a místo pro pračku a sušičku, k tomu je z předsíně přístupná i prostorná světlá komora. Naprosto ojedinělá je i koupelna, která je vybavená nejen vanou, ale navíc sprchovým koutem a dnes stále trochu nadstandardním bidetem umístěným vedle WC.

Jako společný prostor na sušení prádla a uskladnění dalších věcí je možné využít společnou půdu.

K tomu je možnost si v domě navíc pronajmout i kancelář v přízemí, středověký suchý sklep se celoročně stabilní teplotou nebo zahrádku ve dvoře. Pokud podnikáte, nebo máte v plánu si otevřít eshop, masérský salon, ateliér nebo si jen vypěstovat pár rajčat na zahradě ve dvoře, neváhejte se mnou konzultovat vaše plány. Je jedinečná šance si k bytu pronajmout toto vše a podnikat z domova. Prostory jsou totiž nabízené i samostatně (kancelář s příslušenstvím) nebo jako součást druhého bytu na stejném patře a nemusí být už za nedlouho k dispozici. Je to proto ideální nájemní bydlení i pro rodinu, která se na homeoffice v menším bytě obvykle ruší. Tady je šance mít naopak office at home a mít pracovní prostory oddělené.

Platby energií jsou placené zálohově a v domluvených intervalech vyúčtovány podle skutečné spotřeby plynu, elektřiny a vody za tento byt. Vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným kotlem na plyn, nová elektroinstalace a rozvody umožňují účelně uspořádat celý byt a samozřejmostí jsou i nové kabelové rozvody pro internet nebo společnou TV anténu.

BYT č. 2:

K pronájmu byt ve 2.NP po rekonstrukci 49 m2 orientovaný do dvora.

Tento nabízený byt je dispozičně 1+kk, má ale jednu samostatnou místnost bez oken (v půdorysu uvedeno jako komora), kterou je možné využít buď jako šatnu – je vybavena i přípojkou vody a odpadu pro pračku a sušičku, nebo jako ložnici. Potom by šlo prakticky o dvojpokojový byt s kuchyňským koutem. Je tak vhodný i pro menší rodinu. Kuchyňský kout je nový a vybavený všemi elektrospotřebiči kromě lednice. Prostorný světlý hlavní pokoj s kuchyňským koutem orientovaný do dvora má výměru 27,5 m2. Dispozice bytu je lépe patrná v přiloženém půdorysu. A co je na tomto bytě ještě originálnější je zimní zahrada, která vznikla zasklením původní pavlače. Celý byt je po kompletní rekonstrukci včetně nových dřevěných oken a tak i když není zimní zahrada samostatně vytápěná, je dobře izolovaná a mimo nejchladnějších měsíců v roce bude využitelná i pro posezení nebo jako pracovní kout.

Ze vstupní předsíně vstup do koupelny s WC a sprchovým koutem. Komora k bytu je na hlavní chodbě hned u vstupních dveří pod schodištěm na půdu, kterou je možné využít jako společný prostor například na sušení prádla nebo uskladnění dalších věcí.

I k tomuto bytu je možnost si v domě navíc pronajmout zmíněnou kancelář v přízemí, středověký suchý sklep se celoročně stabilní teplotou nebo zahrádku ve dvoře.

Platby energií jsou také placené zálohově a v domluvených intervalech vyúčtovány podle skutečné spotřeby plynu, elektřiny a vody za tento byt. Vytápění a ohřev vody je řešen kombinovaným kotlem na plyn, nová elektroinstalace a rozvody umožňují účelně uspořádat celý byt a samozřejmostí jsou i nové kabelové rozvody pro internet nebo společnou TV anténu.

KANCELÁŘ:

K pronájmu nebytový prostor po rekonstrukci jako kancelář nebo jiné využití v centru města.

Ve stejném domě nabízíme k pronájmu i komerční prostor pro libovolné využití o velikosti 15,5 m2. Nová dřevěná okna jsou orientovaná do klidného vnitrobloku, přesto je místnost velmi světlá. Prostor je umístěný v přízemí historického domu, který kompletně prošel rekonstrukcí. Ke kanceláři je k dispozici z hlavní chodby přístupné sociální zázemí – WC, umyvadla, komora pro úklid – které je sdílené s již pronajatým obchodem v přízemí domu. Ale i přímo v kanceláři je příprava na osazení například malé kuchyňky nebo umyvadla apod. Po dohodě lze ještě dovybavit. Co je výhodou, je i možnost využívat dvůr domu hned za okny kanceláře. Pracovat tedy můžete i venku na čerstvém vzduchu.

K tomu je navíc možnost si přímo v domě pronajmout středověký suchý a prostorný klenutý sklep se stabilní teplotou po celý rok, zahrádku ve dvoře nebo si zvelebit další prostory ve dvoře (bývalá prádelna). Ideální je to tedy místo například pro kancelář s libovolnými službami, eshop se skladováním zbožím vyžadujícím stabilní nízkou teplotu „sedmého schodu“ ve sklepě, masáže, poradenské služby, nebo další široké využití. A co je ještě větší pecka, stále je ještě možné si v domě pronajmout i byt ve 2.NP. Tady vás odkážu na samostatnou inzerci v kategorii bytů. Jeden z nich je přímo nad kanceláří. Nebyla by to paráda mít byt přímo nad kanceláří?

Energie je účtována za kancelář podle skutečné spotřeby (el. přímotop). Samozřejmostí je příprava pro připojení k internetu a připojení na společnou anténu.

 

Podrobné informace

Druh: Pronájem
Typ: Byty 1+kk, kancelář
Adresa: Vysoké Mýto
Poloha objektu: Centrum obce

K pronájmu: sklep, zahrada, dvůr
Typ budovy:  Historická
Stav: po rekonstrukci
Energie: platby zálohou
Užitná plocha: 59 m2/49 m2/15,5m