Byt 4+1 s lodžií a se zahradou

Chocenice, Břežany I, Kolín

4 500 000Kč

Dispozice
4+1

Užitná plocha
78 m2

Vlastní zahrada
ANO

Počet podlaží
3 podlaží

Video prohlídka a virtuální prohlídka

Popis nemovitosti a rychlý kontakt

Světlý byt s lodžií

Představuji vám exkluzivní nabídku světlého bytu 4+1 s lodžií a výhledem do zahrady nedaleko Kolína v obci Chocenice (Břežany I.). Kromě toho, že interiér bytu a částečně i budova prošla v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, najdete u tohoto bytu mnohem více, než můžete čekat u bytu ve městě.

Samotný interiér bytu prošel rekonstrukcí v roce 2016. Kuchyně s lodžií a obývací pokoj je orientovaný na jih do zahrady, ložnice na východ a pokoje, z toho jeden průchozí, jsou orientované do dvora na sever. V bytě je dále i prostorná komora/spíž. V bytě došlo ke kompletní výměně rozvodů, jak elektřiny, tak vody a odpadů. V koupelně tak naleznete vanu se skleněnou zástěnou, na prostorném samostatném WC je dále prostor pro pračku a sušičku a el. bojler na ohřev vody. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem umístěním v komoře. Podlahy jsou ve velké míře plovoucí, v obývacím pokoji naleznete koberec a v kuchyni a koupelně s WC je keramická dlažba. Nové jsou i obložky a interiérové dveře, okna samozřejmě plastová. Výhodou bytu jsou nízké náklady na bydlení. Fond oprav z toho činí jen 500,- Kč a příspěvek na společnou elektřinu 100,- Kč. Voda je zavedena do bytu ze společné studny, odpad je sveden do společné jímky, které je pravidelně vyvážena. Zateplení domu udržuje náklady na vytápění na příznivé úrovni a i s internetem jsou celkové náklady na bydlení v tomto bytě příznivé.

Výměry pokojů podle prohlášení vlastníka jsou tyto:

Kuchyně 9,4 m2,  obývací pokoj 18,15 m2,  ložnice 14,45 m2,  dva pokoje každý po 8,91 m2,  koupelna 2,76 m2,  WC 2,81 m2,  Hala 8,1 m2,  zádveří 2,38 m2,  komora 2,08 m2. Celková užitná plocha bytu tedy je  77,95 m2. K tomu jsou navíc dva sklepy 9 a 3,55 m2, lodžie 3,55 m2. Celkem tedy byt s příslušenstvím čítá 94,3 m2.  

Budova je situovaná na okraji obce Chocenice, 10 minut cesty autem od centra Kolína nebo na kolínské nádraží. Na Černém Mostě v Praze budete autem za 35 minut. Do obce zajíždí autobus, z hlavního vlakového nádraží v Kolíně potom vlakem můžete cestovat kamkoliv. V centru Prahy budete vlakem za 40 minut s tím, že vlaky jsou vypravovaní každých pár minut.  I s cestou na nádraží tedy do hodinky bez ohledu na dopravní zácpy.

Na dvoře před domem, který je uzavřený oplocením a bránou je dostatek místa pro parkování několika vozů. Najdete tu také pergolu s posezením, studnu pro dům apod. Samotná budova se dvorem má výměru pozemku 1.182 m2. V domě o 3 nadzemních podlažích je celkem 6 bytů, včetně nabízeného bytu 4+1 ve zvýšeném přízemí. Budova je podsklepená. A protože je v domě jen pár bytů, jsou tu k tomuto bytu dva zděné uzavřené velké sklepy na uložení zásob, věcí na auto, sportovní vybavení, kola atd.

Dům je od okolní zástavby oddělený zelení. Byt navíc disponuje lodžií přes 3 m2 přístupnou z kuchyně, která je stejně jako obývací pokoj, orientována na jih. Ale nejen to. Zábradlí lodžie je otevírací. A po pěti schodech sejdete na společnou zahradu o výměře 2.156 m2. Podíl náležející k bytu je 1/6 všech pozemků. Každý z obyvatelů domu si zde po dohodě s ostatními může vybudovat svoje záhony na zeleninu nebo okrasné rostliny, najdete tu i několik ovocných stromů, můžete si zde vybudovat například i kryté posezení, bazén nebo s přáteli grilovat, na ohni péct brambory, které si sami vypěstujete, a nebo na zahradě můžete jen tak relaxovat. Za plotem se vám budou prohánět koně a můžete tak být na dovolené v přírodě celý týden.

Mimo to vše se k bytu váže podíl 1/6 na pozemku u vjezdu do dvora (473 m2). Na tomto pozemku stojí rozlehlá přízemní budova, kterou někteří obyvatelé domu využívají jako další úložné prostory. V katastru nemovitostí je vedena jako zbořeniště. Umím si ale představit, že budovou lze zpeněžit pro budoucí přestavbu na bydlení nebo po dohodě se sousedy využít i jiným způsobem.

Pokud se divíte, že záběry pro inzerci jsou z podzimu, nenechte se splést. Na tuto nabídku jste si zkrátka museli chvíli počkat kvůli osobním důvodům majitele. Teď je ale byt k prodeji. Se vším, co k němu patří. Neváhejte si proto volat nebo psát o termín prohlídky. Uvidíte, že současná letní atmosféra vás u tohoto bytu nenechá na pochybách, že byt má mnoho, co vám může nabídnout.

Pro vaše pohodlí si na těchto odkazech můžete zjistit více informací o obci, lokalitě, dopravě a o nedalekém městě Kolín:

 

Chocenice/Břežany I.: 

https://www.brezany1.cz/

Wikipedie: 

https://cs.wikipedia.org/wiki/Chocenice_(B%C5%99e%C5%BEany_I)

Památky:

 https://www.cestyapamatky.cz/kolinsko/chocenice

Mapy.cz:

 https://mapy.cz/zakladni?x=15.0985027&y=50.0328180&z=14&q=Chocenice

Kolín:

 https://www.kolin.cz/

Doprava vlak/autobus Chocenice-Praha: https://idos.idnes.cz/vlakyautobusymhdvse/spojeni/vysledky/?f=Chocenice/B%C5%99e%C5%BEany%20I&fc=200003&t=Praha%20hl.n.&tc=100003

 

A ještě závěrečné informace:

Protože prozatím nemáme k dispozici průkaz energetické náročnosti budovy, uvádíme však dle zákona kategorii G. Jakmile informaci obdržíme, informaci zaktualizujeme.

Momentálně na bytě vázne zástavní právo, které bude běžným způsobem vypořádáno z kupní ceny. Náklady na advokátní úschovu prostředků a celý právní servis včetně například kolku pro katastrální úřad a ověření podpisů je součástí provize, která je již v uvedené kupní ceně zahrnuta. Navíc zajistíme i hypotéční služby nebo jinou formu vhodného financování pro vaše pohodlí zdarma.

Pokud se o byt bude ucházet více vážných zájemců, vyhrazuje si majitel právo vybrat kupujícího podle vlastních kritérií.

Neváhejte si prosím napsat nebo zavolat o termín prohlídky. Samozřejmě rádi zodpovíme i dotazy nejen ohledně samotného bytu, neváhejte nás tak kontaktovat a zeptat se.

K dispozici je i virtuální prohlídka, kde můžete bytem procházet kteroukoliv denní nebo noční dobu z pohodlí vašeho domova. Můžete si tam také například změřit cokoliv potřebujete přes ikonu pravítka vlevo dole. Také jsou tam ikony například na prohlížení bytu z ptačí perspektivy – půdorys. Proklikem na 360° můžete prozkoumat i okolí domu. Odkaz na 3D prohlídku nebo na video na youtube.com, můžete sdílet se svými blízkými nebo s vaším stavebním technikem, aby vám k vašemu rozhodnutí pomohl s technickými záležitostmi.

Těším se na vás na osobní prohlídce.

Váš makléř

Bc. Jiří Moravec, MBA

+420 602 572 537

Jiří Moravec

+ 420 602 572 537
jiri.moravec@edoreality.cz

8 + 2 =

Podrobné informace

Druh: Prodej
Typ: Byt 4+1
Adresa: Chocenice, Břežany I, Kolín
Cena: 4.500.000Kč
Poloha objektu: Okraj obce

Konstrukce: Cihlová
Typ budovy: Třída G – Mimořádně nehospodárná
Stav: Po rekonstrukci
Užitná plocha: 78 m2

Vlastní zahrada: ANO