Pronájem bytu 1kk 37,5 m2

Rezidenční projekt Neugraf, Praha – Smíchov

PRONAJATO

Dispozice
1kk

Užitná plocha
37,5 m2

V domě se nachází
recepce, wellness, terasa

Počet podlaží
zvýšené nadzemní podlaží

Popis nemovitosti

Byt 1kk s recepcí a wellness

Dovolte mi vám nabídnout k pronájmu tento nový světlý byt 1kk o velikosti 37,5 m2 s vybavenou kuchyní v novém rezidenčním projektu Neugraf v Praze na Smíchově. Byt se nachází ve zvýšeném nadzemním podlaží, vlivem svažité ulice je to prakticky druhé patro.

Velkoformátová okna orientovaná na sever vpouští do bytu dostatek světla. Interiér bytu včetně kuchyňské linky je také bílý a působí čistě a moderně. Kuchyňská linka je vybavena varnou deskou, digestoří, troubou, lednicí, myčkou nádobí a také pračkou a dostatkem úložných prostor. Byt je vybaven kromě kuchyně ještě stolem se židlemi. Velký pokoj potom dává prostor fantazii pro umístění postele, například i sklopné, jídelního koutu, sedačky apod. Volbu vybavení necháváme na případném nájemníkovi.

Vytápění bytu je řešeno centrálně s rekuperací. Ohřev vody je také řešen dálkově. Protože jde o novostavbu s kvalitními stavebními prvky, je energetická náročnost budovy v kategorii B a jsou tak očekávány nízké náklady na související služby. Zálohy pro jednu osobu činí měsíčně 2.495,- Kč bez elektřiny. V koupelně najdete sprchový kout se skleněnou stěnou a WC. Ve vstupní chodbě potom praktickou velkou šatní skříň s dostatkem úložných prostor. Podlahy v bytě jsou dřevěné, v koupelně je keramická dlažba.

K bytu dále náleží suterénní zděný sklep pro uložení kol, sportovního náčiní apod. Ale nejen to. V budově, kam je vstup přes recepci s nepřetržitou službou, je k dispozici společná prádelna včetně profesionální pračky a sušičky s automatickým dávkováním pracích prostředků a aviváže.

Dále si můžete na recepci zarezervovat svůj čas pro relaxaci v místním wellness v suterénu, kam přeběhnete přes chodbu a po pár schodech nebo výtahem. Najdete tam dvě sauny, parní bio saunu a klasickou finskou saunu, ochlazovací sedací sprchy a odpočívárnu.

Na střeše domu je velká střešní terasa se záhony, přístřeškem a společným plynovým grilem k volnému využití. Na terase si kromě výhledů na okolí můžete užívat sluníčka a na lehátcích se opalovat, číst si nebo jen tak relaxovat, nebo si pozvat přátele a společně se bavit.

Parkování je možné na ulici v okolí domu, ale protože je dům nedaleko tramvajové zastávky a zastávky metra Anděl, možná auto ani nebudete potřebovat. Za pár minut jste pěšky přes park Sacré Coeur také v obchodním centru Nový Smíchov s veškerou myslitelnou nabídkou obchodů, služeb a zábavy. Na procházky do zeleně je to jen pár metrů na Bertramku nebo Petřín. Jste tedy prakticky v centru. Přitom v bytě je klid a ticho. Moderní architektura je patrná i na společných prostorách domu. Návštěvy snadno uvedete a nasměrujete k vašim dveřím přes interkom.

Jedinou malou nevýhodou bytu je, že zde prozatím nelze zřídit trvalý nebo přechodný pobyt. Byt je v katastru nemovitostí vedený jako ateliér.

Více o celém projektu a detaily k vybavení domu, lokalitě a pod. naleznete na stránkách projektu developera: https://www.neugraf.cz/byty

Prosím neváhejte si zavolat pro více informací a o osobní prohlídku.

Podrobné informace

Druh: Pronájem
Typ: Byt 1kk
Adresa: Neugraf ,Praha – Smíchov
Cena: 18.000,- Kč plus poplatky
Poloha objektu: Centrum města

Vybavení domu: Recepce, wellness, terasa, prádelna
K bytu náleží: sklep
Stav: Novostavba
Užitná plocha: 37,5 m2
Energetická náročnost: B